Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Jūlija zaudējusi bērnu.. - Форум novietatu.by.ru

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум novietatu.by.ru » FORUMS PAR t.A.T.u. » Download un maiņa » Jūlija zaudējusi bērnu..
Jūlija zaudējusi bērnu..
mazinja-lena Дата: Суббота, 2006-08-19, 2:49 PM | Сообщение # 1
Новая модель
Группа: Проверенные
Сообщений: 11
Статус: Offline
Krievijā populārās grupas «t.A.T.u.» soliste Jūlija Volkova trešajā grūtniecības mēnesī zaudējusi bērniņu. Dziedātāja šo savu personīgās dzīves traģēdiju skaidro ar pārlieku saspringto dzīves ritmu un sarežģītajām attiecībām ar vīriešiem.

To, ka Jūlija Volkova pēdējos trīs mēnešus bija «interesantā stāvoklī», zināja tikai daži paši tuvākie viņas draugi. Dziedātāja pārāk neafišēja savu privāto dzīvi — jo viņai bija kas slēpjams, raksta interneta portāls «yellowpress.ru». Izrādās, dziedātāja neesot zinājusi, kurš ir viņas gaidāmā bērna tēvs... Vispirms viņai bija kaislīgs romāns ar Vladu Topalovu, taču šī vētrainā mīlestība viņai netraucēja sākt jaunas attiecības — ar Krievijas zvaigžņu «fabrikantu» Timotiju. Tiesa gan, šīs jaunās attiecības ātri vien beidzās, un dziedātāja atgriezās pie Vlada, kurš, kā jau īsts vīrietis, savai mīļotajai visu piedeva.

Vēl pēc kāda laika Jūlija uzzināja, ka ir stāvoklī... Tikai — no kura? Protams, šo jaunumu viņa steigšus paziņoja abiem saviem vīriešiem, kategoriski aizliedzot par to runāt publiski. Turklāt viņa atteicās veikt DNS analīzes, lai uzzinātu, kurš īsti ir gaidāmā bērniņa tēvs. Protams, visi šie apstākļi radīja plaisu Jūlijas un Vlada attiecībās, un viņi izšķīrās. Šķiršanās no mīļotā cilvēka, nogurdinošie koncertu grafiki un nepārtrauktās filmēšanas atstāja neglābjamu iespaidu uz jaunās sievietes veselību — viņa zaudēja savu vēl nedzimušo bērniņu un nu šo traģēdiju ļoti pārdzīvo.

-Šis raksts publicēts www.apollo.lv-

Ko Jus par to domājat?

Добавлено (2006-08-19, 2:49 Pm)
---------------------------------------------
Es īsti neticu, ka viņa bija stāvoklī-kamēr viņa pati to neapstiprinās. un jus?

 
Dimon Дата: Суббота, 2006-08-19, 5:06 PM | Сообщение # 2
D.a.M.
Группа: Администратор
Сообщений: 1593
Статус: Offline
Еs domaju ka tas ir šausmigs!Tas ir muļķiga!žurnalisti luzeri biggrin Tas ir nav taisniba wink
 
xoopss Дата: Понедельник, 2006-09-18, 7:07 PM | Сообщение # 3
Sacrifice
Группа: Проверенные
Сообщений: 485
Статус: Offline
par to daudz rakstija avizes paris gadu atpakalj! varbut ta ari bija! tur bija rakstits ka julija satikas ar kadu pujsi vinji tajsijas preceties bet shapovaovs vijaj to aizliedza un t.t. bet tas pujsis prakaja kopa ar juliju uz tatu koncertiem to ivans aizliegt nevareja! vo!
es jau nesaku ka ta ir tajsniba es vienkarshi stastu ko lasiju presse! smile :)


 
Hexal_16 Дата: Воскресенье, 2006-10-01, 11:53 AM | Сообщение # 4
Новая модель
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Статус: Offline
ir tacu bijusi daudz raxtu, ka Lena ir stavokli, ka Lena taisas preceties(ar veseliem 2 caliem), Julija esot nosavusi savu klasesbidru utt... wacko ja sak visam ticet traks war palikt..es ticu tikai tam, ko vinas saka(un ari ne vienmer..)

I'm a good girl
 
Dawa Дата: Воскресенье, 2006-10-01, 11:59 AM | Сообщение # 5
Sacrifice
Группа: Проверенные
Сообщений: 479
Статус: Offline
Par to ko Lena bija stavokli un par to ko vina gribeja prieceties ar 2 calie es nezinaju!
Es ari ticu viniem! smile


орбитальный мусор - предатели, трусы...
мертвое бессмертье, их вертит, вертит
в с я м о я л ю б о в ь...


Сообщение отредактировал strasok - Воскресенье, 2006-10-01, 11:59 AM
 
Форум novietatu.by.ru » FORUMS PAR t.A.T.u. » Download un maiņa » Jūlija zaudējusi bērnu..
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: